ZÁKLADNÍ PRAVIDLA WEBOVÝCH STRÁNEK EDU-TIME

  • že jsem uvedl pravdivé informace a žádné důležité informace nezadržuji

 

  • že nejsem trestně stíhán či obviněn z trestného činu

 

  • že rozumí a je obeznámen s povinnostmi vyplývajícími ze zákonů České republiky vztahující se na výdělečnou činnost typu „doučování“

 

  • že jsem si vědom toho, že EDU-TIME.cz je pouze webových prostředím poskytujícím online prostor k nabídce a poptávce vzdělávacích a volnočasových aktivit

 

  • že je mi více jak 16 let

 

  • že EDU-TIME.cz není odpovědné za případné neplnění platebních povinností klientů vůči doučovatelům/tutorům. Jedná se o jejich obchodní vztah a EDU-TIME.cz je pouze poskytovatelem webového prostředí.

EDU-TIME.cz si vyhrazuje právo na zveřejnění vzdělávacích a volnočasových aktivit, které projdou schvalovacím procesem.

Vzdělávací a volnočasové inzeráty, které jsou neaktivní a zůstanou v tomto statusu rok a více, budou kompletně vymazány a s tím i veškerá osobní data. Ty nadále portál EDU-TIME.cz neuchovává.

EDU-TIME.cz je webové prostředí, které POUZE poskytuje prostor pro nabídku vzdělávacích a volnočasových aktivit. Není tak zodpovědné za kvalitu nabízených služeb. Tu hodnotí zákazník sám například prostřednictvím hvězdičkového skóre.

EDU-TIME.cz není zodpovědné za nepravdivě uvedené informace. Zákazník má možnost na takovéto praktiky či porušování pravidel webu upozornit prostřednictvím tlačítka „nahlásit“, které je součástí všech inzerátů.

Je možné zveřejňovat pouze nabídky, které vykazují relevantní obsah a nabídku služeb. Nevhodné služby nebudou nikdy zobrazeny.

Organizace/klient je povinen dodržet cenu, kterou deklaruje ve svém inzerátu a i další podmínky, za kterých svou službu nabízí.

EDU-TIME.cz nezaručuje získání práce či odpověď každému zájemci, který odešle svůj formulář vyjadřující zájem o práci.

EDU-TIME.cz zakazuje jednomu uživateli založení více účtů.

Touto cestou vám poskytujeme informace ohledně způsobů a účelů zpracování vašich osobních údajů, a to nejen v souvislosti s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

EDU-TIME.cz jako online webové prostředí zobrazující nabídku vzdělávacích a volnočasových aktivit a pracovních příležitostí zpracovává osobní údaje primárně za účelem poskytování služby tzv. online inzerce.

Abychom mohli tuto službu zajistit v podobě, která bude nezbytná pro zobrazení relevantní a kompletní nabídky, zpracováváme zejména identifikační adresní, kontaktní a popisné údaje uživatelů. Více informací naleznete ZDE.

ukUA
Top